2016-06-06 Černigovo moterų tinklas kviečia į forumą

(Detali programa bus pateikta vėliau).
 
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Sevilijos paslaugų, prekybos, pramonės ir laivininkystės rūmai (Ispanija)  kaip partneriai dalyvaus renginiuose  ir rugsėjo 6-10 dienomis vyks į Černigovą.
 
Kviečiame verslininkes prisijungti. Ukrainos partneriai pažadėjo atvykstančioms įmonių vadovėms papildomai suorganizuoti individualius verslo susitikimus pagal interesus ir poreikius.
 
Kelionės kaina (skrydis ir viešbutis) 380 eurų. Vėliau skrydžio kaina gali kilti.
 
Daugiau informacijos ir registracija iki birželio 20 d. telefonu 862034229 arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Grazina_Garuoliene_Verslavita.jpgIrma_Spudiene_logo.jpgAleksandra_Lezgovko_logo.JPGagesetalogo.pngRolanda_Jonaitiene_logo.jpgAudrone_Jankauskiene_logo.jpglogo.JPGLogo_ELVA.gifDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgDiana_Lodiene_Logo.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngReavita_logo.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgRenata_Skardziute_logo.jpgIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGetno_spa.pngDaiva_Soriene_SB.jpgDainora_Aukstuoliene_logo.pngVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgBirute_Kausilaite_logo.pngRima_Aleliuliene_logo.pngIeva_Jagminiene_logo.jpgJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgJolita_Barkauskiene_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngRita_Daugeliene_Diremta.jpgjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgRomantic.pngRuta_Klimasauskiene_logo.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngrieker.jpgLogo.Prof.dez._1.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgag.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgGulbiniene_logo.jpgLaura_Kaziukonene_logo.pngRenata_Beconienelogo.pngAusra_Aleknavičienė._logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifgubernija_logo.jpgJasenaite_logo.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgIrma_Kvedariene_logo.jpgEgle_Rimsiene_logo.jpgPVS_logo.jpgadvokates_kontora-logo.jpg