2016-10-24 Pradedamos teikti lengvatinės paskolos smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams

„Tai padės užtikrinti geresnes sąlygas smulkiam ir vidutiniam verslui, leis įmonėms sparčiau plėsti savo veiklą ir didinti investicijas. Tokioms lengvatinėms paskoloms skirti šiuo metu numatyta beveik 38 mln. eurų, tačiau prireikus ši suma gali didėti“, – teigia ūkio ministras Evaldas Gustas.

Priemonę įgyvendina UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kuri atsakinga už sutarčių sudarymą su finansų įstaigomis, teiksiančiomis paskolas verslui. Dėl lengvatinių paskolų ir kredito linijų teikimo iš „Atvirto kreditų fondo 2“ „Invega“ sutartis jau sudarė su AB banku „Citadele“ ir UAB Medicinos banku.

Iš „Atviro kreditų fondo 2“ galės būti finansuojama iki 75 proc. paskolos, tačiau valstybės dalis galės sudaryti ne daugiau kaip 450 tūkst. eurų. Likusi ne mažesnė nei 25 proc. dalis bus finansuojama atrinktų finansų tarpininkų lėšomis.

Dėl detalesnės informacijos galima kreiptis į „Invegą“ arba „Atviras kreditų fondas 2“ paskolas išduodančius bankus.

Daugiau informacijos:

Rūta Serapinaitė-Audickė

Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius

Tel. 8 706 64 704

El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Irma_Spudiene_logo.jpgRita_Daugeliene_logo.jpgIeva_Darandė_JANKAUSKAS_LOGO.jpgGene_Pucinskiene_Vila_Sanzila.jpgVirginija_Poškaitienė_INTENDO_LOGO.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgAldona_Janavičienė_logo.pngKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgRenata_Beconienelogo.pngSandra_Katuskeviciute_Skaivile.pngRasa_Papinigiene_Herbalife.pngGulbiniene_logo.jpgRima_Aleliuliene_logo.pngElena_Bartnikienė_SAULEJA.jpgŽivilė_Vaitkūnienė_Logo.jpgrieker.jpgAsta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngagesetalogo.pngDeimante_Mitkuviene_DM_CONSULTING_LOGO.jpgRuta_Sakalauskiene_Opera_Optima.jpgIeva_Jagminiene_logo.jpgMargarita_Baltrušaitienė_LIETUVOS_DRAUDIMAS_LOGO.jpgRita_Tevainiene_logotipas.pngLoreta_Purvainienė_MAGNUSSON_LOGO_1.pngLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngNeringa_Grisonaite_LAIVĖ.pngDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgGražina_Želionienė_logo.pnglogo__Ana_Zlatkovska.jpgRomantic.pngDaiva_Soriene_SB.jpgBerta_Čaikauskaitė_logo.pngAsta_Trapulioniene_logo.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgag.jpgKristina_Suskevic_logo.jpgJasenaite_logo.jpgEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngReavita_logo.jpgLaura_Kaziukonene_logo.pngMonika_Prastiene_logo.jpgRolanda_Jonaitiene_logo.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgEgle_Surpliene_logo.pngIlona_Miseviciene_logo.pngSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgIlona_Cestoviene_RINGAS_LT_LOGO1.pngEugenija_Galkauskiene_INTROSTYLE_LOGO.pngDainora_Aukstuoliene_logo.pngadvokates_kontora-logo.jpgAusra_Pakeniene_logo.pngRūta_Klimašauskienė__LOGO.PNGLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngSaulė_Motiejūnienė_LINOLITAS_LOGO.jpgJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpglogo.JPGInga_Skirmantiene_Eko_seses_lt.jpgVaida_Kanopaite_logo.pngVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifLaura_Beinoriene_logo.pngJolita_Barkauskiene_logo.jpgDaiva_Anciunaite_logo.jpgEgle_Makselyte_logo.jpggubernija_logo.jpgetno_spa.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgŽaneta_Venskavicienė_HUMAN_LOGO.jpgPVS_logo.jpgRamunė_Bagočiūnaitė_KAUNO_KOLEGIJA_LOGO.pngjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgAlgonė_Junokienė_BALTIC_SAITAS.pngGENOVAITĖ_JANSONIENĖ_Kriaute.pngLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngJūratė_Gulbinienė_ir_Erika_Kundrotavicienė_LOGO.jpgAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgAleksandra_Lezgovko_logo.JPGLigita_Zukauskaite_logo.jpgRima_Balanaškienė_ACONITUM_LOGO.pngFausta_Seputyte_METGA_LOGO.pngDovile_Koncak_logo.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgEgle_Rimsiene_logo.jpgVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGLogo.Prof.dez._1.jpgLogo_ELVA.gifRita_Kieliene_logo.pngJolanta_Norvaisiene_logo.pngMigle_Paulikiene_logo.pngJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgIeva_Redikaite_logo.pngRasita_Kliucininkiene_logo.pngAgn-Indrulyt-JMI-LOGO.jpgGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgMargaita_Baltrušaitienė_PZU_LOGO.pngIrma_Kvedariene_logo.jpgAiste_Navikiene_logo.pngVilma_Butrimaite_logo.png