2017-03-17 Garbingi apdovanojimai įteikti Šiaulių verslo moterų tinklo narėms

 Bronzos (III laipsnio) „DARBO ŽVAIGŽDĖS“ teikiamos sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose. III laipsnio darbo žvaigždėmis apdovanotos:
GRAŽINA GARUOLIENĖ, UAB Verslavita direktorė, Verslo moterų tinklo Šiaulių regiono vadovė, Lietuvos verslo moterų tinklo tarybos narė ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė pelniusi Lietuvos metų moters verslininkės apdovanojimą, kurį įsegė ex prezidentas Valdas Adamkus. Aktyvi, visuomeniška organizatorė.
JŪRATĖ KASPERAVIČIENĖ, UAB „Laurema“ savininkė ir direktorė. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė. Ne tik idėjų generatorė ir siūlytoja, bet ir įgyvendintoja. Dalyvauja Verslios Lietuvos mentorių programoje, diegia naujoves versle, aktyvi tarybos narė. Viena iš pirmųjų Šiauliuose UAB „Laurema“ atvėrė duris moksleiviams, mokytojams, profesijos orientuotojams. Remia konferencijas, sportą, organizuoja kalėdinius vakarėlius našlaičiams.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, siekiant skatinti ir pažymėti rūmų sistemoje dirbančius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, o taip pat asmenis, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą ir kitokiu būdu aktyviai vykdė verslą skatinančią veiklą.

Padėkos ženklu apdovanota ANGELIJA MICHALAUSKIENĖ, UAB „Inovest“ direktorė. Įmonė Rūmų narė nuo 2011 metų. Aktyvi Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų tarybos, regioninės plėtros komiteto, verslo moterų tinklo ir komiteto, įvairių darbo grupių narė. Prisidėjo prie inciatyvos penktadienį pradėti rūmų nariams Rūmuose „Pokalbiuose prie kavos“.

Asta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngIeva_Redikaite_logo.pnglogo.JPGMigle_Paulikiene_logo.pngAiste_Navikiene_logo.pngLigita_Zukauskaite_logo.jpgSaulė_Motiejūnienė_LINOLITAS_LOGO.jpgJūratė_Gulbinienė_ir_Erika_Kundrotavicienė_LOGO.jpgDainora_Aukstuoliene_logo.pngDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgIrma_Kvedariene_logo.jpgDovile_Koncak_logo.jpgJolanta_Norvaisiene_logo.pngDaina_Senapediene_logo.jpgetno_spa.pngGulbiniene_logo.jpgPVS_logo.jpgAusra_Pakeniene_logo.pngDaiva_Soriene_SB.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgIeva_Darandė_JANKAUSKAS_LOGO.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgLogo.Prof.dez._1.jpgMargarita_Baltrušaitienė_LIETUVOS_DRAUDIMAS_LOGO.jpgag.jpgIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGBerta_Čaikauskaitė_logo.pngRasa_Papinigiene_Herbalife.pngRomantic.pngRolanda_Jonaitiene_logo.jpgVilma_Butrimaite_logo.pngLaura_Kaziukonene_logo.pngLogo_ELVA.gifKristina_Suskevic_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngGražina_Želionienė_logo.pngEgle_Surpliene_logo.pngAleksandra_Lezgovko_logo.JPGVirginija_Poškaitienė_INTENDO_LOGO.jpgAlgonė_Junokienė_BALTIC_SAITAS.pngDeimante_Mitkuviene_DM_CONSULTING_LOGO.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngRenata_Beconienelogo.pngFausta_Seputyte_METGA_LOGO.pngGene_Pucinskiene_Vila_Sanzila.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgRita_Kieliene_logo.pngJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgNeringa_Grisonaite_LAIVĖ.pngRimgaile_Valaite_logo.pngjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgRita_Tevainiene_logotipas.pngŽivilė_Vaitkūnienė_Logo.jpgIrma_Spudiene_logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgrieker.jpgAgn-Indrulyt-JMI-LOGO.jpgEgle_Matuizaite_logo.jpgAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgAldona_Janavičienė_logo.pngJolita_Barkauskiene_logo.jpgEgle_Rimsiene_logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpglogo__Ana_Zlatkovska.jpgIlona_Cestoviene_RINGAS_LT_LOGO1.pngJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgElena_Bartnikienė_SAULEJA.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pnggubernija_logo.jpgRima_Balanaškienė_ACONITUM_LOGO.pngRamunė_Bagočiūnaitė_KAUNO_KOLEGIJA_LOGO.pngDaiva_Anciunaite_logo.jpgIeva_Jagminiene_logo.jpgRuta_Sakalauskiene_Opera_Optima.jpgJasenaite_logo.jpgEugenija_Galkauskiene_INTROSTYLE_LOGO.pngLoreta_Purvainienė_MAGNUSSON_LOGO_1.pngMargaita_Baltrušaitienė_PZU_LOGO.pngReavita_logo.jpgInga_Skirmantiene_Eko_seses_lt.jpgŽaneta_Venskavicienė_HUMAN_LOGO.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgadvokates_kontora-logo.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgSandra_Katuskeviciute_Skaivile.pngVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngMonika_Prastiene_logo.jpgRasita_Kliucininkiene_logo.pngGENOVAITĖ_JANSONIENĖ_Kriaute.pngRita_Daugeliene_logo.jpgRūta_Klimašauskienė__LOGO.PNGAsta_Trapulioniene_logo.jpgLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngRima_Aleliuliene_logo.pngVaida_Kanopaite_logo.pngIlona_Miseviciene_logo.pngagesetalogo.png