2018-05-17 Konferencija „Versli šeima“ – galimybė dalintis šeimos verslų patirtimi ir istorijomis

Šių metų gegužės mėn. Kaune vyko „Versli šeima 2018“ – konferencija, skirta šeimos verslų atstovams ir visiems, kurie svarsto apie verslo kūrimą. Renginio metu savo patirtimi dalinosi pranešėjai iš JAV, Ukrainos, Suomijos ir Lietuvos, vyko konsultacijų mugė, buvo apdovanotas „Mylimiausias šeimos verslas“. Jau trečią kartą vykusi konferencija sulaukė didelio susidomėjimo ir dalyvių skaičiaus.
 
„Džiaugiamės, jog konferencija auga ir plečiasi, tačiau šios iniciatyvos pagrindinė idėja ir tikslas išlieka tokie patys – dalintis patirtimis ir istorijomis. Šeimos verslas yra ypatingas tuo, jog šeimos nariai yra kartu ir darbe, ir namuose, todėl tai ne visada yra paprasta. Nuoširdžiai dėkojame mūsų konferencijos pranešėjams ir dalyviams, kurie dalinosi realiomis, nenugludintomis istorijomis – taip, kaip iš tiesų būna gyvenime. Manome, kad tai ir yra didžiausia šios konferencijos vertė – užmegzti ryšius ir pasimokyti vieni iš kitų“ – teigia šios konferencijos sumanytoja, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė, Verslo moterų tinklo narė dr. Birutė Miškinienė.

Konferencijos metu taip pat vyko šeimos verslų ir kontaktų mugė, kurioje dalyviai galėjo pasikonsultuoti finansavimo, verslo plėtros klausimais, susipažinti, pabendrauti, pristatyti savo prekes ir paslaugas ar įsigyti kitų dalyvių pristatomus gaminius. Pirmą kartą renginyje buvo apdovanotas ir  „Mylimiausias šeimos verslas“, kuris buvo renkamas socialiniuose tinkluose. Šiemet jis atiteko mažeikiškių Ozolų šeimai, turinčiai įmonę, užsiimančia prekyba drabužiais bei avalyne.

Kiekvienais metais konferencija vyksta vis naujame mieste, kad kuo daugiau šeimos verslų turėtų galimybę atvykti ir sužinoti daug aktualios informacijos ir pabendrauti. Kitų metų renginiui konferencijos organizatoriai turi daug naujų idėjų, kaip renginį padaryti dar įdomesnį ir aktualesnį. Planuojama, jog konferencija „Versli šeima 2019“ vyks Druskininkuose.
 
„Tikime, kad bendravimas, dalijimasis patirtimi, įsiklausymas į šeimų verslų istorijas bei praktinius ekspertų patarimus, prisideda prie Lietuvos šeimos verslų bendruomenės kūrimo, padeda užmegzti kontaktus ir kuria bendrą jausmą, kad šeimos verslai šalyje stiprės, o tokių iniciatyvų, kaip mūsų kuriama „Versli šeima“, tik daugės“ – teigia dr. Birutė Miškinienė.
 
  • Versli_seima_1
  • Versli_seima_2
  • Versli_seima_3
  • Versli_seima_4
  • Versli_seima_5
  • Versli_seima_6
  • Versli_seima_7
  • Versli_seima_8